Girl in a jacket

دکتر قلب مشهد | کلینیک تخصصی قلب نگار🥇️

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دکتر قلب مشهد، متخصص قلب مشهد، دکتر احسان جمشیدیان دکتر قلب مشهد
دکتر قلب مشهد، متخصص قلب مشهد، دکتر احسان جمشیدیان دکتر قلب مشهد

دکتر اسماعیل زاده صبور، موسس اولین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شبانه روزی قلب و عروقرزرو وقت ملاقات

ساعات کاری


10صبح- 13بعدظهر 17عصر-21شب
شنبه
10صبح- 13بعدظهر 17عصر-21شب
دوشنبه
17عصر- 21شب
چهارشنبه

تماس با ما

مشاوره با دکتر


آدرس ایمیل

info@negarheartclinic.ir


رزرو وقت ملاقات

برای رزرو وقت روی آیکون کلیک کنید.


دکتر احسان جمشیدیان

دکتر احسان جمشیدیان، یکی از بهترین و زبده ترین پزشک های متخصص قلب در شهر مشهد به شمار می رود. دکتر احسان جمشیدیان دارای رزومه و پیشینه ای بسیار درخشان است که در ادامه به بخشی از آن ها اشاره خواهیم کرد. دکتر احسان جمشیدیان متخصص قلب و عروق و فشار خون در مشهد می باشد. وی دارای بورد تخصصی ناسیونال بوده و در حال حاضر عضو انجمن آترواسکلروز ایران است. همچنین دکتر احسان جمشیدیان از اعضای انجمن قلب اروپا نیز می باشد. وی هم اکنون در انجمن ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران و انجمن فشار خون ایران نیز عضویت دارد. دکتر احسان جمشیدیان، در حال حاضر بهترین دکتر متخصص واریس در مشهد نیز می باشد. دکتر احسان جمشیدیان (بهترین متخصص قلب در مشهد)، یکی از اعضای هیدت مؤسس کلینیک قلب نگار است. این کلینیک، اولین، بزرگ ترین و مجهزترین کلینیک تخصصی غیرتهاجمی قلب در شرق کشور است که دکتر احسان جمشیدیان، یکی از بنیان گذاران آن به شمار می رود. در این کلینیک خدماتی از قبیل هولتر قلب، هولتر فشار خون، نوار قلب، اکوی معمولی، تست ورزش، اسکن هسته ای قلب و بازتوانی قلب انجام می شود. همچنین کلینیک قلب نگار از چندین درمانگاه مشاوره برخوردار است: درمانگاه مشاوره فوق تخصصی عروق، درمانگاه مشاوره فوق تخصصی ریه، درمانگاه مشاوره فوق تخصصی غدد، درمانگاه مشاوره فوق تخصصی گوارش، درمانگاه مشاوره فوق تخصصی روانشناسی، درمانگاه مشاوره فوق تخصصی روانپزشکی و درمانگاه مشاوره فوق تخصصی تغذیه.

همچنین در کلینیک قلب نگار درمانگاه های فوق تخصصی برای بیماران قلبی وجود دارد: درمانگاه قلب، درمانگاه قلب اطفال، درمانگاه آریتمی قلب، درمانگاه نارسایی قلب، درمانگاه آریتمی و پیس میکر، درمانگاه مشاوره قبل از عمل قلب، درمانگاه بارداری و قلب، درمانگاه کاردیو انکولوژی، درمانگاه جراحی قلب، درمانگاه واریس، درمانگاه هولتر مانیتورینگ ریتم و درمانگاه هولتر مانیتورینگ فشار خون.


دکتر قلب مشهد، متخصص قلب مشهد

دکتر میلاد همتی

دکتر میلاد همتی، یکی از زبده ترین و بهترین پزشک های متخصص قلب در مشهد می باشد. دکتر همتی موسس کلینیک قلب نگار، متخصص قلب و عروق و فشارخون، بورد تخصصی ناسیونال می باشد. دکتر همتی، متخصص قلب و عروق در مشهد می باشد که دارای بورد تخصصی ناسیونال و عضو انجمن آترواسکلروز ایران می باشد. دکتر همتی یکی از موسسان کلینیک قلب نگار مشهد می باشد که اولین، بزرگترین و مجهزترین کلینیک تخخصی غیرتهاجمی قلب در شرق کشور می باشد. در این مرکز خدماتی از قبیل اسکن هسته ای قلب و همچنین اورژانس 24 ساعته قلب ارائه می شود. این مرکز، اولین کلینیک قلب خصوصی در شرق کشور می باشد که از جدیدترین و بروزترین دستگاه ها و تکنولوژی ها بهره می برد.دکتر مهدی اسماعیل زاده صبور 

دکتر اسماعیل زاده صبور، یکی از زبده ترین و بهترین پزشک های متخصص قلب در مشهد می باشد. دکتر اسماعیل زاده دارای رزومه و پیشینه بسیار درخشانی است که در ادامه بخشی از آن ها آورده شده است.

موسس کلینیک قلب نگار، متخصص قلب و عروق و فشارخون، بورد تخصصی ناسیونال، عضو انجمن آترواسکلروز ایران، عضوانجمن قلب اروپا، عضو انجمن ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران، عضو انجمن فشار خون ایران، رئیس بخش قلب ۱ بیمارستان رضوی، پزشک نمونه نیروهای مسلح در سال ۹۸. دکتر اسماعیل زاده، متخصص قلب و عروق در مشهد می باشد که دارای بورد تخصصی ناسیونال و عضو انجمن آترواسکلروز ایران می باشد. دکتر اسماعیل زاده یکی از موسسان کلینیک قلب نگار مشهد می باشد که اولین، بزرگترین و مجهزترین کلینیک تخخصی غیرتهاجمی قلب در شرق کشور می باشد. در این مرکز خدماتی از قبیل اسکن هسته ای قلب و همچنین اورژانس 24 ساعته قلب ارائه می شود. این مرکز، اولین کلینیک قلب خصوصی در شرق کشور می باشد که از جدیدترین و بروزترین دستگاه ها و تکنولوژی ها بهره می برد.دکتر مریم جنتی پور

خانم دکتر مریم جنتی پور ، یکی از زبده ترین و بهترین پزشک های متخصص قلب در مشهد می باشد. دکتر جنتی پور دارای رزومه و پیشینه بسیار درخشانی است که در ادامه بخشی از آن ها آورده شده است. دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران، (فارغ التحصیل رشته قلب و عروق سال 1393)، دارای دکترای عمومی از دانشگاه فردوسی مشهد سال 1385، سابقه 7 سال کا تخصصی در شهر اسفراین خراسان شمالی، پزشک نمونه اسفراین 1394، عضو انجمن آترواسکلروز ایران.


بهترین متخصص قلب در مشهد، متخصص قلب در مشهد، دکتر احسان جمشیدیان


از آنجا که بیماری های قلبی و سکته قلبی، یکی از شایع ترین بیماری ها در میان انسان ها در سراسر جهان و اصلی ترین عامل مرگ و میر انسان ها محسوب می شود، همواره شناخت دکتر قلب خوب، متخصص، با دانش و با تجربه کافی یکی از مهم ترین دغدغه های تمامی افراد در سراسر جهان است.

چرا که اندکی تعلل در مراحل درمان بیماری های قلبی می توان عواقبی جبران ناپذیر برای انسان ها داشته باشد. لذا همواره تمامی افراد جهت درمان بیماری های قلبی خود و جلوگیری از سکته قلبی و اعضای خانواده، به دنبال شناخت بهتر دکتر قلب هستند تا با خسالی آسوده جهت درمان به وی مراجعه نمایند.

همچنین مطالعه کنید: علائم سکته قلبی

بی شک بهترین دکتر قلب مشهد، پزشک متخصصی است که از تمامی ویژگی های لازم جهت تشخیص و درمان بیماران قلبی برخوردار بوده و در بهترین مراکز تخصصی قلب مشهد مشغول به کار باشد.

یکی از راه های شناخت بهترین دکتر قلب مشهد، شناخت بهترین مراکز درمان تخصصی بیماران قلبی است. چرا که مراکز تخصصی درمان قلب که از کیفیت و سوابق ارزشمند برخوردار هستند، قطعاً از بهترین، زبده ترین و با تجربه ترین پزشکان متخصص قلب و عروق بهره می برند.

بنابراین  بهترین دکتر قلب مشهد، پزشک متخصصی است که در بهترین مرکز یا مراکز درمانی قلب مشهد مشغول به کار باشد. همچنین بهترین دکتر قلب مشهد باید از سوابق تحصیلی درخشان و دانش کافی برخوردار باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر قلب آن است که در تشخیص بیماری ها، سکته قلبی و نارسایی قلبی از سرعت بسیار زیادی برخوردار باشد. این ویژگی از آن جهت بسیار حائز اهمیت است که اندکی تعلل در تشخیص و درمان بیماران قلبی می تواند منجر به وخیم تر شدن حال آنان (سکته قلبی خاموش) و حتی باعث مرگ بیمار شود.

همچنین بهترین دکتر قلب مشهد، پزشک متخصصی است که در فرایند تشخیص و درمان بیماران قلبی، علاوه بر سرعت و به طور همزمان از دقت بسیار زیادی نیز برخوردار باشد. چرا که اشتباه کوچکی در تشخیص بیماری های قلبی می تواند مسیر درمان را به طور کامل تغییر داده و منجر به عواقبی غیر قابل جبران گردد.

بدیهی است ویژگی های فوق تنها در پزشکان متخصصی وجود دارد که علاوه بر برخوردار بودن از دانش کافی، از تجربه بسیار بالایی نیز برخوردار باشند. همچنین بهترین دکتر قلب مشهد را باید از نحوه درمان بیماران توسط وی نیز شناسایی کرد. بهترین دکتر قلب مشهد (دکتر احسان جمشیدیان، پزشک متخصص قلب در مشهد)، پزشک متخصص با دانش و با تجربه ای است که بیماران قلبی را تا آخرین حد ممکن، از طریق روش های غیرتهاجمی و بدون نیاز به عمل جراحی درمان کند.

این مسأله در درمان بیماری های قلبی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چه بسیار بوده اند، بیمارانی که به دست عمل های سنگین جراحی قلب و عروق سپرده شده اند، در حالی که امکان درمان آن ها از روش های درمان غیرتهاجمی نیز وجود داشته است.

برای اطمینان از این مسأله بهترین راه آن است که به پزشکان متخصصی مراجعه نمایید که سابقه طولانی در درمان بیماران قلبی به روش های غیرتهاجمی دارند و در مراکز تخصصی که در این زمینه مشغول به کار هستند، مراجعه نمایید.

در ادامه قصد داریم شما را با خدمات کلینیک تخصصی قلب نگار، به عنوان بهترین، بزرگ ترین و مجهزترین کلینیک تخصصی غیرتهاجمی قلب در شرق کشور آشنا سازیم تا به شما در یافتن بهترین دکتر قلب مشهد کمک نماید. چرا که کلینیک قلب غیرتهاجمی نگار مفتخر است که بهترین پزشکان قلب مشهد را در اختیار داشته و سابقه ای درخشان در درمان بیماری های قلبی به روش های غیرتهاجمی دارد.

همان گونه که گفته شد، بیماری های قلبی، شایع ترین علت مرگ و میر در سراسر جهان و به ویژه شهرهای پرجمعیت جهان است. شهر مشهد به عنوان دومین شهر پرجمعیت ایران پس از پایتخت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همواره با تعداد بسیار بالای بیماران قلبی و مرگ و می ناشی از آن ها مواجه بوده است. لذا وجود مراکزی کاملاً تخصصی و مجهز به بهترین امکانات تشخیصی و درمانی جهت بیماری های قلبی در شهر مشهد امری ضروری و حیاتی است. در این راستا و به حسب احساس این ضرورت و احساس مسئولیت جدی در برابر شهروندان، چند تن از بهترین و زبده ترین متخصصان قلب و عروق کشور، اقدام به راه اندازی و تأسیس یک مرکز تخصصی قلب در مشهد با نام کلینیک تخصصی قلب نگار نمودند.

در کلینیک قلب نگار، روش های نوینی برای درمان بیماری های قلبی ارائه می شود:

شناسایی نارسایی قلبی با استفاده از اسکن هسته ای قلب

شناسایی سکته قلبی خاموش

درمان واریس با لیزر

بالن زدن قلب 

بازتوانی قلبی

نارسایی قلبی 

اکو تخصصی قلب 

اوکی مری

از انجا که درمان بیماران قلبی به روش های غیرتهاجمی، یکی از مهم ترین فاکتورهای شناسایی یک پزشک متعهد و یک مرکز درمانی توانمند می باشد، کلینیک تخصصی قلب نگار به صورت تخصصی بر روش های غیرتهاجمی درمان بیماری های قلبی متمرکز شده و به این امر پرداخته است.

دکتر افسانه محمدیاز بهترین و باتجربه ترین پزشکان متخصص قلب و عروق کشور، به عنوان مؤسسان این کلینیک تخصصی قلب در مشهد شناخته می شوند. کلینیک تخصصی قلب نگار، هم اکنون به عنوان بهترین، بزرگ ترین و مجهزترین کلینیک تخصصی غیرتهاجمی قلب در شرق کشور محسوب می شود. این کلینیک با برخورداری از بهترین پزشکان متخصص قلب و عروق و بهره مندی از یک تیم بسیار کامل از متخصصان و فلوشیپ های فوق تخصصی قلب و همچنین با برخورداری از بهترین، به روز ترین و کامل ترین تجهیزات پیشرفته در تشخیص و درمان بیماری های قلبی، در حال حاضر بی شک یکی از بهترین مراکز درمان بیماری های قلبی در مشهد به شمار می رود.

همچنین مطالعه کنید: بهترین پزشک متخصص واریس در مشهد کیست؟

افرادی که در شهر مشهد اعم از زائران و مجاوران، دچار عارضه ها یا بیماری های قلبی می شوند و نگران سلامت قلب خود و خانواده خود هستند، می توانند در کوتاه ترین زمان و به سریع ترین شکل ممکن به این مرکز دسترسی یافته و از خدمات گسترده آن به راحتی و با آسودگی کامل خاطر استفاده کنند. کلینیک قلب تخصصی نگار، دارای بخش های متفاوتی است که در تمامی این بخش ها از مدرن ترین و بهترین تجهیزات زشکی و بهترین، با دانش ترین و با تجربه ترین پزشکان متخصص بهره می برد.

از جمله این بخش ها می توان به کلینیک تخصصی تست ورزش، درمانگاه تخصصی هولتر نوار قلب و هولتر فشار خون، درمانگاه تخصصی اکوکاردیوگرافی استرس اکو و اکوی سه بعدی، درمانگاه تخصصی اسکن هسته ای قلب، بخش بازتوانی قلب، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی قلب و عروق، مشاوره های فوق تخصصی غدد، ریه، گوارش، تغذیه و روانشناسی اشاره کرد. شما می توانید جهت تشخیص و درمان بیماری ها و عارضه های قلبی، با آسودگی کامل خاطر به دکتر افسانه محمدی، بهترین دکتر متخصص قلب مشهد مراجعه کنید. دکتر افسانه محمدی متخصصی با دانش، تجربه و مهربان است. اکثر بیمارانی که برای درمان بیماری های قبلی خود به دکتر افسانه محمدی مراجعه کردند با صبر و حوصله فراوان مورد معاینه و درمان قرار گرفته اند.


دکتر احسان جمشیدیان

پزشک متخصص قلب در مشهد، متخصص قلب در مشهد، بهترین پزشک متخصص قلب در مشهد، دکتر احسان جمشیدیان بهترین متخصص قلب در مشهد
دکتر احسان جمشیدیان

دکتر مهدی اسماعیل زاده

دکتر اسماعیل زاده صبور، پزشک متخصص قلب در مشهد، متخصص قلب در مشهد، بهترین پزشک متخصص قلب در مشهد، دکتر احسان جمشیدیان بهترین متخصص قلب در مشهد
دکتر مهدی اسماعیل زاده


موسس کلینیک قلب نگار، خانم دکتر محمدی فلوشیپ فوق تخصصی اینترونشنال کاردیولوژی متخصص قلب و عروق

عضو علمی (Faculty Member) و سخنران کنگره های بین المللی:
Euro PCR Congress 2018
Euro CTO Club Congress, Switzerland 2017
Euro PCR Congress 2017
Euro CTO Club Congress, Krakow 2016
Euro PCR Congress 2016
Euro PCR Congress 2014
نویسنده کتاب «جامع راهنمای بیماران قلبی»
ترجمه کتاب «خواندن الکتروکاردیوگرام و تفسیر سریع آریتمی ها»
سوابق تحصیلی
دوره فوق تخصصی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 1389
دروه تخصصی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد1382
دوره پزشکی عمومی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد1376
عضو انجمن فوق تخصصی Euro CTO Club اروپا از سال 1396 تا کنون
دبیر اجرایی کنگره مشترک قلب ایران و اروپا سال 1396-1397-1398
برنده جایزه بین المللی رضوی
رتبه چهارم بورد کشوری
دبیر علمی سمپوزیوم نقش PCI در درمان انفارکتوس حاد قلبی سال 1392
دبیر علمی کارگاه فوق تخصصی Syntax Score سال 1393


رزرو وقت ملاقات

ساعات کاری


10.30 صبح- 12.30ظهر
یکشنبه
10.30 صبح- 12.30ظهر
چهارشنبه

تماس با ما

مشاوره با دکتر


آدرس ایمیل

info@negarheartclinic.ir


رزرو وقت ملاقات

برای رزرو وقت روی آیکون کلیک کنید.


جوایز دکتر

جوایز دکتر


 • تجربه کاری
 • تحصیلات
 • جوایز
 • عضو انجمن فوق تخصصی Euro CTO Club اروپا از سال 1396 تا کنون
  دبیر اجرایی کنگره مشترک قلب ایران و اروپا سال 1396-1397-1398
  دبیر علمی سمپوزیوم نقش PCI در درمان انفارکتوس حاد قلبی سال 1392
  دبیر علمی کارگاه فوق تخصصی Syntax Score سال 1393عضو علمی (Faculty Member) و سخنران کنگره های بین المللی:
  Euro PCR Congress 2018
  Euro CTO Club Congress, Switzerland 2017
  Euro PCR Congress 2017
  Euro CTO Club Congress, Krakow 2016
  Euro PCR Congress 2016
  Euro PCR Congress 2014

دوره فوق تخصصی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران 1389
دروه تخصصی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد1382
دوره پزشکی عمومی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد1376

 • برنده جایزه بین المللی رضوی
  رتبه چهارم بورد کشوری

بیماران درباره ما چه میگویند

درباره ما چه می گویند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.


عرض خسته نباشید به همه عزیزان و پزشکان این مجموعه. فقط می‌تونم بگم که بهترین‌ها دور هم جمع شده‌اند.


محمد قاسمیخیلی ممنون از تیم حرفه‌ای و کارکشته کلینیک قلب نگار. کارتون حرف نداره. واقعا خسته نباشید.


میلاد رضاییپدر بنده در این کلینیک مشاوره فوق تخصصی ریه انجام دادند؛ راهنمایی‌ها و مشاوره‌ها فوق‌العاده بود و کمک بزرگی به ما کرد.


محمود علوی


بهترین دکتر قلب مشهد کیست؟

دکتر احسان جمشیدیان بهترین دکتر قلب در مشهد است که موسس کلینیک تخصصی قلب نگار مشهد نیز می باشد.

بهترین کلینیک تخصصی قلب در مشهد کدام است؟

کلینیک تخصصی قلب نگار بهترین کلینیک تخصصی قلب در شمال شرق کشور می باشد.

دکتر احسان جمشیدیان کیست؟

دکتر جمشیدیان یکی از زبده ترین و بهترین متخصصان قلب در کشور می باشد.در جریان قلب خود باش

ما پزشکیم, ما متخصصیم
آدرس : ایران، خراسان رضوی، مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 47 و 49شماره تماس: 31688-051‌کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به کلینیک قلب نگار می‌باشد