Girl in a jacket

بهترین متخصص قلب مشهد 🥇️

موسس اولین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شبانه روزی قلب و عروق

دکتر قلب مشهد، متخصص قلب مشهد، دکتر احسان جمشیدیان دکتر قلب مشهد
دکتر قلب مشهد، متخصص قلب مشهد، دکتر احسان جمشیدیان دکتر قلب مشهد

بیماری های قلبی، یکی از مهم ترین و شایع ترین عوامل مرگ و میر در کشورهای مختلف است. علاوه بر مرگ و میر، ایجاد بیماری و ناتوانی شدید نیز به دنبال بیماری های قلبی، دامن گیر افراد می شود. این بیماری ها به ویژه در کشورهای توسعه یافته بسیار شایع است. شناخت دکتر قلب متخصص جهت درمان و پیشگیری از این گونه بیماری های قلبی می تواند نقش بسیار مهمی ایفا نماید.

بیماری های قلبی همچنان رهبر جهانی در زمینه مرگ و میر انسان ها در سراسر جهان است و مهم ترین علت مرگ انسان ها محسوب می شود. بنابراین با توجه به این موضوع، پیشگیری از بیماری های قلبی در اولویت قرار می گیرد. به ویژه هنگامی که با اندکی مداقه و تأمل در می یابیم که تمایل به کاهش بیماری عروق کرونر از دهه 80 میلادی در کشورها به طور چشمگیری مشاهده و در راستای آن اقدامات جدی آغاز شده است.

همچنین مطالعه کنید: علائم سکته قلبی خاموش چیست؟

شهر مشهد به عنوان دومین کلان شهر کشورمان و دومین شهر پر جمعیت ایران نیز سالانه با تعداد بسیار زیادی از بیماران قلبی مواجه است که متأسفانه بسیاری از آن ها نیز به دلایل مختلف جان خود را از دست می دهند.

همچنین شهر مشهد به عنوان یکی از شهرهایی که بیشترین میزان مسافر و زائر را هر ساله در ایران داراست، با افراد بسیاری رو به روست که در سفر و در هنگام گذران اوقات فراغت خود در شهر مشهد دچار عارضه ها و بیماری های قلبی می شوند. این گونه افراد همواره با دشواری یافتن یک دکتر قلب متخصص خوب در شهر مشهد مواجه هستند.

برای این منظور ابتدا لازم است به شرح جزئیاتی از آنچه یک دکتر قلب متخصص انجام می دهد و باید انجام دهد و یا به عبارت دیگر باید در آن تخصص و تجربه کامل و کافی داشته باشد، بپردازیم. لذا پس از بیان این موضوع و شرح جزئیات آن به معرفی دکتر قلب مشهد جهت سهولت آشنایی همشهریان و مسافران با متخصصان دکتر قلب مشهد خواهیم پرداخت.

دکتر قلب متخصص کیست؟

دکتر قلب و عروق متخصص، پزشکی است که در زمینه پزشکی داخلی، تخصص ویژه قلب و عروق دارد. این پزشکان وظیفه دارند به افرادی که با بیماری های قلبی و عروقی رگ های خونی متولد شده اند و به صورت مادرزادی به بیماری های قلبی دچار هستند و نیز به افرادی که در طول دوران حیات خود به این گونه بیماری ها دچار شده اند، کمک کنند.

آن ها همچنین ممکن است در مواقع لزوم به ویژه در حوادثی که دو ناحیه از بدن بیماران قلبی را تحت تأثیر قرار داده اند، عملیاتی خاص و ویژه را انجام دهند.

سال ها تحصیلات و تخصص برای یک دکتر قلب و عروق متخصص مورد نیاز است. همچنین یک دکتر قلب متخصص، علاوه بر سال ها تحصیل و کسب دانش تخصصی کافی، نیاز به کسب سال ها تجربه مناسب در زمینه مواجهه با بیماران مختلف دارد تا به الگوهای صحیح و سریع و مؤثر درمان جهت درمان انواع بیماری های قلبی آگاه شود و از منظر تجربی نیز تخصص کافی را کسب کند.

قلب و رگ های خونی تنها برخی از مناطق بدن ما هستند که بسیار حساس هستند و به ویژه در حین عمل نیاز به مراقبت بیشتر دارند. به دلیل حساسیت بالای قلب، هر گونه اشتباه در روند درمان و یا هر گونه تعلل در رسیدگی به بیمار می تواند به قیمت جان بیمار قلبی تمام شود. لذا شناخت دکتر قلب متخصص از درجه اهمیت بسیار بالایی برای حفظ حیات انسان ها برخوردار است.

تیم متخصص قلب معمولاً از یک دکتر قلب متخصص با یک پزشک متخصص مراقبت های اولیه، یک پرستار، یک روانشناس، یک داروساز، یک متخصص تغذیه و یک برنامه توان بخشی قلب تشکیل شده است. تمامی افراد این تیم کاری، نیاز به کار با دانش ارائه شده توسط دکتر قلب و پزشک اصلی متخصص وی دارند.

همچنین ایجاد یک محیط مثبت توسط این تیم متخصص می تواند سلامت قلب و عروق را که ناشی از ادغام روانشناسی مثبت و در مان و پیشگیری بیماری قلبی توسط دکتر قلب متخصص است، تضمین نماید.

همچنین مطالعه کنید: راه های جلوگیری از سکته قلبی فوری چیست؟

دکتر قلب و عروق متخصص منصوب به CCU، وظیفه انجام یا نظارت بر همه افراد گروه را دارد. وی باید روش های تهاجمی از جمله قرار دادن ضربان سازهای موقت، کاتترهای لومن سه گانه و کاتترهای شریان ریوی و همه روش های غیرتهاجمی را بررسی و ارزیابی کند. برای قرار دادن ضربان سازهای قلب یا کاتترهای شریان ریوی، دکتر قلب باید شخصاً رویه را انجام دهد و یا بر روند انجام آن نظارت مستقیم داشته باشد.

تعداد اندکی از کارهایی که دکتر قلب متخصص انجام می­دهد یا به عبارت دیگر باید انجام دهد، به شرح زیر است:

 • دکتر قلب متخصص باید تمام شرایطی را که بیمار یا بیماران قلبی تحت آن قرار داشته و با آن مواجه هستند، به درستی ارزیابی و به طور دقیق بررسی کند. بنابراین یکی ازمهم ترین و ضروری ترین ویژگی های یک دکتر قلب خوب، دقت بالای اوست.
 • برای جلوگیری از وخیم تر شدن حال بیمار و درگیری های بدتر و بیشتر او با بیماری، دکتر قلب متخصص باید در سریع ترین زمان ممکن به بیماری های قلبی و موارد مرتبط با آن رسیدگی کند. در حقیقت یکی از ویژگی های مهم یک دکتر قلب متخصص سرعت بالا در تشخیص و درمان بیماری است. چرا که اندکی تعلل در روند درمان بیماران قلبی، به دلیل حساسیت بالای قلب انسان، می تواند عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.
 • دکتر متخصص قلب باید قادر به ارتقای سلامت بیمار از طریق مراقبت های بهداشتی ویژه و مناسب باشد و در این زمینه دارای دانش و تجربه کافی نیز باشد.
 • دکتر قلب متخصص وظیفه دارد به جامعه خود کمک کند تا از نظر بهداشت قلب و عروق خونی از روش های پیشگیری زودهنگام یا درمان سریع آگاه شود. در حقیقت یک دکتر قلب متخصص باید در راستای انتقال دانش عمومی خود به شهروندان جهت افزایش آگاهی آنان همواره تلاش نماید. به همین جهت به ویژه در کلان شهری همچون شهر مشهد با جمعیت بسیار زیاد، دکتر قلب مشهد، باید تلاش نماید تا در جهت روشن گری و افزایش آگاهی شهروندان نیز علاوه بر درمان آنان گام بردارد و روش های پیشگیری و درمان سریع را از طرق مختلف به آنان آموخته و منتقل نماید.
 • یک دکتر قلب خوب باید هر زمان که نیاز باشد از بیمار مراقبت باکیفیتی را انجام دهد و به آن ها در صورت نیاز کمک کند. در صورت نیاز به مراجعه به بیمار و یا انتقال بیمار، دکتر قلب لازم است با سایر بخش های کلینیک یا بیمارستان نیز ارتباط کاری خوبی برقرار کند تا روند درمان بیمار با سرعت، دقت و کیفیت بالا صورت گیرد.
 • دکتر قلب متخصص وظیفه دارد تشخیص بیماری و درمان صحیح مشکلات قلبی را سریعاً انجام داده و در مورد مراقبت از قلب و آموزش مسائل پزشکی مربوطه به بیماران کمک نماید. این امر باید به صورت مستمر انجام شود تا هنگام نیاز به انجام یک عمل درمانی خاص، دکتر قلب به طور دقیق آگاه باشد که باید چه کاری را صورت دهد.
 • دکتر قلب متخصص باید اطمینان کافی را برای بیمار قلبی از دارا بودن مجوزها، گواهینامه ها و الزامات پزشکی لازم ایجاد کند.
 • یکی از اولین و مهم ترین وظایف دکتر قلب متخصص، تشخیص ناهنجاری ها و شرایط خاص قلب مراجعین و بیماران با استفاده از اکوی قلب است.

همچنین مطالعه کنید: علت درد قفسه سینه

هنگام انجام هر گونه عملیات درمانی اعم از روش های تهاجمی و غیرتهاجمی، لازم است دکتر متخصص قلب به تمامی پروتکل ها و دستورالعمل های لازم آگاهی و اشراف کامل داشته و به طور دقیق بر اساس آن ها عمل نماید.

بیمار قلبی باید پیش از مراجعه به پزشک، تحقیقات لازم را در این زمینه و در جهت شناخت دکتر قلب خوب و مناسب انجام دهد. همچنین دکتر قلب متخصص نیز باید امکان دسترسی افراد مختلف و شهروندان به سطح دانش و تخصص خود را فراهم نماید. در شهر مشهد، کلینیک تخصصی نگار، با در اختیار گذاشتن اطلاعات کامل پزشکان متخصص خود به معرفی دکتر قلب مشهد به همشهریان پرداخته و همشهریان و مسافران در شهر مشهد می توانند به راحتی دکتر قلب مشهد را جهت مراجعه شناسایی نموده و از تخصص و دانش و تجربه کافی وی اطمینان یابند.

دکتر قلب متخصص باید برای هر بیمار درمان های صحیح پزشکی را تجویز کند و وظیفه دارد تا حد امکان از به کار گیری روش های تهاجمی اجتناب نماید. کلینیک تخصصی قلب نگار، مجهزترین کلینیک تخصصی غیرتهاجمی قلب در شرق کشور است که با در اختیار داشتن بهترین و با تجربه ترین پزشکان متخصص قلب و عروق، از تمامی امکانات و تجهیزات لازم جهت درمان بیماران قلبی به شکل غیرتهاجمی استفاده می کند. بنابراین برای اطمینان از مراجعه به یک دکتر قلب مشهد که می تواند بیماران قلبی را به روش های غیرتهاجمی درمان نماید، می توانید با کلینیک قلب نگار و متخصصان قلب و عروق آن ارتباط برقرار نمایید.

دکتر متخصص قلب باید تست های لازم را در صورت نیاز برای بیمار تجویز کرده و انجام دهد. تست هایی که توسط یک دکتر قلب متخصص انجام می شود، عبارتند از:

 • تست ورزش: در این تست، دکتر قلب متخصص، وضعیت قلب بیمار را دو حالت مختلف یعنی در زمان استراحت و در زمان ورزش مورد بررسی قرار می دهد و برای این امر از دستگاه ها و تجهیزات لازم استفاده می کند.
 • تست الکتروکاردیوگرام: در این تست، دکتر قلب، قدرت الکتریکی قلب بیمار را اندازه گیری می کند. این تست، قدرت الکتریکی قلب را به صورت امواج ثبت می کند.
 • تست ECG: این تست که توسط پزشک متخصص قلب انجام می شود، وضعیت قلب بیمار را به طور کامل بررسی می کند. این تست به عنوان یکی از دقیق ترین تست ها برای شناسایی وضعیت عملکرد قلب بیمار شناخته می شود.

همچنین مطالعه کنید: علت درد قفسه سینه در هنگام خواب چیست؟

در زمینه محلی، دکتر قلب متخصص یا پزشکان متخصص قلب با سناریویی رو به رو هستند که می تواند به صورت زیر خلاصه شود:

عادات زندگی که باعث می شود جمعیت ما در معرض بیماری های مزمن غیرواگیر قرار گیرد:

 • مصرف زیاد کالری منجر به چاقی، نفوذ اینترنت و در نتیجه کم تحرکی ناشی از آن که موجب سهولت ایجاد ارتباط با دیگران و انجام امور بدون نیاز به تحرک شده است و استفاده از سیگار و مواد بسیار اعتیاد آور
 • افزایش دیابت نوع دو نسبت به این عادات زندگی
 • تغییر در تمایلات جمعیتی، با افزایش قابل توجه جمعیت بالای 65 سال.
 • عدم پایبندی به درمان های دارویی و عادات زندگی سالم قلب.

پس از آشنایی با وظایف یک دکتر قلب متخصص، جهت شناخت دکتر قلب مشهد و راهنمایی همشهریان و مسافران در شهر مشهد جهت مراجعه به یک دکتر قلب متخصص خوب در شهر مشهد، قصد داریم به معرفی پزشکان متخصص قلب و عروق در کلینیک تخصصی قلب نگار در شهر بپردازیم و با تکیه بر آنچه در بالا به عنوان ویژگی ها و وظایف یک دکتر قلب خوب بیان شد، کارنامه و رزومه این ممتخصصان را به شما ارائه نماییم تا جهت شناخت دکتر قلب مشهد از سهولت بیشتری برخوردار باشید.

دکتر احسان جمشیدیان – متخصص قلب در مشهد

دکتر احسان جمشیدیان، متخصص قلب و عروق و واریس، کلینیک غیر تهاجمی قلب نگار، کلینیک تخصصی قلب نگار، بهترین پزشکان متخصص قلب در مشهد

دکتر احسان جمشیدیان، یکی از بهترین و زبده ترین پزشک های متخصص قلب در شهر مشهد به شمار می رود. دکتر احسان جمشیدیان دارای رزومه و پیشینه ای بسیار درخشان است که در ادامه به بخشی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

دکتر احسان جمشیدیان متخصص قلب و عروق و فشار خون در مشهد می باشد. وی دارای بورد تخصصی ناسیونال بوده و در حال حاضر عضو انجمن آترواسکلروز ایران است. همچنین دکتر احسان جمشیدیان از اعضای انجمن قلب اروپا نیز می باشد. وی هم اکنون در انجمن ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران و انجمن فشار خون ایران نیز عضویت دارد. دکتر احسان جمشیدیان، در حال حاضر بهترین دکتر متخصص واریس در مشهد نیز می باشد.

دکتر احسان جمشیدیان (بهترین متخصص قلب در مشهد)، یکی از اعضای هیدت مؤسس کلینیک قلب نگار است. این کلینیک، اولین، بزرگ ترین و مجهزترین کلینیک تخصصی غیرتهاجمی قلب در شرق کشور است که دکتر احسان جمشیدیان، یکی از بنیان گذاران آن به شمار می رود.

بنابراین بخشی از رزومه دکتر احسان جمشیدیان را می توان به صورت خلاصه به شرح زیر بیان نمود:

دکتر افسانه محمدی – بهترین دکتر قلب در مشهد

بهترین دکتر قلب مشهد، دکتر قلب مشهد، دکتر افسانه محمدی دکتر قلب مشهد

برای شناخت بهترین دکتر قلب مشهد، بی شک باید با رزومه کاری دکتر افسانه محمدی آشنایی یابید. ایشان یکی از بهترین و با دانش ترین پزشک های متخصص قلب در شهر مشهد هستند. رزومه و پیشینه دکتر افسانه محمدی بسیار پربار بوده و افتخارات فراوانی در آن وجود دارد. در ادامه به بخشی از آن اشاره خواهیم کرد:

 • فلوشیپ فوق تخصصی اینترونشنال کاردیولوژی در مشهد
 • متخصص قلب و عروق
 • عضو علمی (Faculty Member) و سخنران کنگره های بین المللی به شرح زیر:
 • 2018 Euro PCR Congress
 • 2017 Euro CTO Club Congress, Switzerland
 • 2017 Euro PCR Congress
 • 2016 PCR Congress
 • 2014 Euro PCR Congress

دکتر افسانه محمدی در نویسندگی و ترجمه کتاب های تخصصی در زمینه بیماری های قلبی دارای سوابق ارزنده ای است. ایشان نویسندگی کتاب «جامع راهنمای Euro بیماران قلبی» و ترجمه کتاب «خواندن الکتروکاردیوگرام و تفسیر سریع آریتمی­ها» را در مارنامه خود دارند.

 • برنده جایزه بین­المللی رضوی
 • رتبه چهارم بورد کشوری
 • دبیر سمپوزیوم نقش PCI در درمان انفارکتوس
 • دبیر علمی کارگاه فوق تخصصی Syntax Score در سال 1393
 • دبیر اجرایی کنگره مشترک قلب ایران و اروپا در سال های 1396 و 1397 و  1398

دکتر میلاد همتی – متخصص قلب در مشهد

دکتر میلاد همتی، بهترین متخصص قلب در مشهد، متخصص قلب در مشهد

دکتر میلاد همتی، یکی از پزشکان متخصص کلینیک تخصصی قلب نگار و یکی از بهترین و زبده ترین پزشک های متخصص قلب در شهر مشهد است. ایشان همچنین یکی از مؤسسان کلینیک تخصصی قلب نگار نیز به شمار می روند.

دکتر میلاد همتی دارای بورد تخصصی ناسیونال بوده و در حال حاضر عضو انجمن آترواسکلروز ایران است. ایشان همچنین در انجمن قلب اروپا نیز هم اکنن عضویت دارند. رزومه ایشان سرشار از افتخارات درخشان است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می شود.

 • نفر اول رتبه برتر پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان
 • رتبه برتر در آزمون تخصصی قلب دانشگاه علوم پزشکی گلستان
 • متخصص قلب و عروق و فشار خون
 • عضو انجمن آترواسکلروز ایران
 • عضو انجمن قلب اروپا
 • عضو انجمن فشار خون ایران
 • استعداد درخشان در ورودی پزشکی سال 1384

دکتر اسماعیل زاده صبور – پزشک متخصص قلب در مشهد

دکتر اسماعیل زاده صبور، پزشک متخصص قلب در مشهد، متخصص قلب در مشهد، بهترین پزشک متخصص قلب در مشهد، دکتر احسان جمشیدیان بهترین متخصص قلب در مشهد

دکتر اسماعیل زاده صبور، یکی از برجسته ترین پزشکان قلب کشور و از شناخته شده ترین دکترهای قلب مشهد می باشند. دکتر اسماعیل زاده صبور، مؤسس کلینیک قلب تخصصی نگار، به عنوان اولین و بزرگ ترین و مجهزترین کلینیک تخصصی غیرتهاجمی قلب در شرق کشور است.

ایشان متخصص قلب و عروق و فشار خون و دارای بورد تخصصی ناسیونال هستند و هم اکنون در انجمن آترواسکلروز ایران، انجمن قلب اروپا انجمن فشار خون ایران و انجمن ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران عضویت دارند. دکتر اسماعیل زاده صبور، یکی از مجرب ترین و با دانش ترین پزشکان متخصص قلب و عروق در شهر مشهد می باشد.

بخشی از رزومه درخشان دکتر اسماعیل زاده صبور در ادامه جهت آشنایی بیشتر شما با ایشان ارائه می شود:


دکتر احسان جمشیدیان،موسس اولین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شبانه روزی قلب و عروق

متخصص قلب و عروق و فشارخون در مشهد

بورد تخصصی ناسیونال

عضو انجمن آترواسکلروز ایران

عضو انجمن قلب اروپا

عضو انجمن ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران

عضوانجمن فشار خون ایران

دکتر متخصص واریس در مشهدرزرو وقت ملاقات

ساعات کاری


10- 13
شنبه تا پنجشنبه
17- 21
شنبه تا پنجشنبه
تعطیل
جمعه
تعطیل
ایام تعطیل

تماس با ما

مشاوره با دکتر


آدرس ایمیل

info@negarheartclinic.ir


رزرو وقت ملاقات

برای رزرو وقت روی آیکون کلیک کنید


جوایز دکتر

جوایز دکتر


 • تجربه کاری
 • تحصیلات
 • جوایز
 • متخصص قلب و عروق و فشارخون
  بورد تخصصی ناسیونال
  عضو انجمن آترواسکلروز ایران
  عضو انجمن قلب اروپا
  عضو انجمن ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران
  عضو انجمن فشار خون ایران
 • متخصص قلب و عروق و فشارخون
  بورد تخصصی ناسیونال
  عضو انجمن آترواسکلروز ایران
  عضو انجمن قلب اروپا
  عضو انجمن ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران
  عضو انجمن فشار خون ایران
 • متخصص قلب و عروق و فشارخون
  بورد تخصصی ناسیونال
  عضو انجمن آترواسکلروز ایران
  عضو انجمن قلب اروپا
  عضو انجمن ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران
  عضو انجمن فشار خون ایران

بیماران درباره ما چه میگویند

درباره ما چه می گویند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.


باید اعتراف کنم که کلینیک قلب نگار یکی از بهترین و مدرن‌ترین مجموعه‌های پزشکی در ایران است.


محمد قاسمیعرض خسته نباشید به همه عزیزان و پزشکان این مجموعه. فقط می‌تونم بگم که بهترین‌ها دور هم جمع شده‌اند.


میلاد رضاییپدر بنده در این کلینیک مشاوره فوق تخصصی ریه انجام دادند؛ راهنمایی‌ها و مشاوره‌ها فوق‌العاده بود و کمک بزرگی به ما کرد.


محمود علوی
در جریان قلب خود باش

ما پزشکیم, ما متخصصیم
آدرس : ایران، خراسان رضوی، مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 47 و 49شماره تماس: 31688-051‌کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به کلینیک قلب نگار می‌باشد