Girl in a jacket

دکتر متخصص واریس در مشهد


واریس پا

درمان واریس با لیزر از جمله روش های جدید درمان واریس پا محسوب می شود. واریس به علت از دست رفتن عملکرد طبیعی دریچه های موجود در دیواره وریدها و تجمع خون در پاها بروز می کند. با پدیدار شدن رگ های طنابی، زیبایی پاها از بین می رود و به مرور عوارضی چون درد واریس و خستگی در پاها، روال عادی زندگی را مختل می سازد. فرد مبتلا به بیماری واریس دیگر قادر به ایستادن طولانی مدت و ادامه فعالیت نیست و دائم از احساس درد ساق پا، سوزش در پاها و در موارد پیشرفته، بخصوص تورم مچ پا شکایت دارد.

در گذشته نه چندان دور، راه پیشروی بیماران مبتلا به واریس و ورم پا، استفاده دائمی از جوراب های واریس و یا جراحی بود. جراحی واریس جزء روش های درمان سخت با دوره نقاهت طولانی بوده و نتایج این روش سنتی عموماً با رضایت عمومی مواجه نبوده است. امروزه توصیه پزشکان به مبتلایان واریس، مدارا با درد و ناراحتی پا نیست. به علاوه افزایش میزان آگاهی عمومی باعث شده که مبتلایان به واریس نگران بروز عوارض واریس باشند و راهی مناسب برای درمان بیماری واریس را جستجو نمایند.

-درمان با روش آندوواسکولار لیزر EVLA
-درمان با روش آندوواسکولار رادیوفرکانسی
-تلفیقی از روش های آندوواسکولار) لیزر واریس پا یا رادیوفرکانسی) همراه با فلبکتومی

مدت زمان مورد نیاز برای بهبودی در هر یک از این روش ها، تا حدودی متفاوت است و همه این روش های درمانی به صورت سرپایی در کلینیک انجام و بین 20 دقیقه تا یک ساعت زمان می برند .

کلینیک تخصصی قلب نگار مشهد اولین کلینیک تخصصی قلب شهر مشهد است که مجهز به بخش واریس می باشد. پزشکان متخصص با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها آمادگی ارائه خدمت به همشهریان عزیز را دارند.


بهترین متخصص قلب در مشهد، متخصص قلب در مشهد، دکتر احسان جمشیدیان

متخصص قلب و عروق

دکتر احسان جمشیدیان


مشاهده رزومه

بهترین دکتر قلب مشهد، دکتر قلب مشهد، دکتر افسانه محمدی دکتر قلب مشهد

متخصص قلب و عروق / فلوشیپ فوق تخصصی اینترونشنال کاردیولوژی

دکتر افسانه محمدی


مشاهده رزومه

دکتر میلاد همتی، بهترین متخصص قلب در مشهد، متخصص قلب در مشهد

متخصص قلب و عروق

دکتر میلاد همتی


مشاهده رزومه

پزشک متخصص قلب در مشهد، بهترین پزشکان متخصص قلب در مشهد، دکتر افسانه محمدی پزشک متخصص قلب در مشهد

متخصص قلب و عروق

دکتر اسماعیل زاده صبور


مشاهده رزومهدر جریان قلب خود باش

ما پزشکیم, ما متخصصیم
آدرس : ایران، خراسان رضوی، مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 47 و 49شماره تماس: 31688-051‌کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به کلینیک قلب نگار می‌باشد